Z historie

Historie firmy začala v roce 1991. V roce 2001 se sloučily firmy Nová Huť Technika a Technika Boršice a vznikla společnost  MORAVSKOSLEZSKÉ DRÁTOVNY a.s.

Nově vzniklá společnost MORAVSKOSLEZSKÉ DRÁTOVNY a.s.  navazuje na to nejlepší z 10-ti leté tradice svých dvou předchůdců. Tato akciová společnost zaměstnává již více než 150 pracovníků a výroba v hodnotovém vyjádření dosahuje cca 50 mil euro ročně. Výrobní provozovny, které tuto výrobu zabezpečují, jsou umístěny v okresech Uherské Hradiště, Ostrava a Karviná.

Velkou pozornost jsme v minulých létech věnovali systému řízení jakosti a trvalému zlepšování kvality našich výrobků. Jsme nositeli certifikátu podle normy ISO 9001 od renomované společnosti RW TÜV, který pravidelně obnovujeme.

Naše firma je zaměřena zákaznicky, vždy ochotna vyhovět všem potřebám zákazníků. Neustále rozvíjíme svou technickou úroveň, udržujeme vysokou kvalitu produkce a servis. Jsme stabilní firmou , která je silná technologicky i finančně.

Jsme vždy ochotni a připraveni přijmout názory a podněty pro zlepšování naší práce, kvality našich výrobků a servisu s jediným cílem mít spokojené a věrné zákazníky.

 

Management
MORAVSKOSLEZSKÉ DRÁTOVNY a.s.