Na titulní stranu Navigace: Poplastované pletivo, ploty, oplocení, pletiva | O firmě | Z historie...

Z historie...

Historie firmy začala v roce 1991. V roce 2001 se sloučily firmy Nová Huť Technika a Technika Boršice a vznikla společnost  MORAVSKOSLEZSKÉ DRÁTOVNY a.s.

Nově vzniklá společnost MORAVSKOSLEZSKÉ DRÁTOVNY a.s.  navazuje na to nejlepší z 10-ti leté tradice svých dvou předchůdců. Tato akciová společnost zaměstnává již více než 150 pracovníků a výroba v hodnotovém vyjádření dosahuje cca 50 mil euro ročně. Výrobní provozovny, které tuto výrobu zabezpečují, jsou umístěny v okresech Uherské Hradiště, Ostrava a Karviná.

Velkou pozornost jsme v minulých létech věnovali systému řízení jakosti a trvalému zlepšování kvality našich výrobků. Jsme nositeli certifikátu podle normy ISO 9001 od renomované společnosti RW TÜV, který pravidelně obnovujeme.

Naše firma je zaměřena na zákaznicky , vždy ochotna vyhovět všem potřebám zákazníků. Neustále rozvíjíme svou technickou úroveň , udržujeme vysokou kvalitu produkce a servis. Jsme stabilní firmou , která je silná technologicky i finančně.

Jsme vždy ochotni a připraveni přijmout názory a podněty pro zlepšování naší práce, kvality našich výrobků a servisu s jediným cílem mít spokojené a věrné zákazníky.

Management
MORAVSKOSLEZSKÉ DRÁTOVNY a.s.